Dinerbot T8

service

Mini, je mistrem pozdravu a vedení. Výkonná hlasová funkce a velká interaktivní obrazovka jsou ideální pro různé potřeby recepční a vítací a menší tělo je flexibilnější, aby pokrylo větší škálu scénářů. Mini poskytuje zákazníkům bezkonkurenční servisní zážitek. Speciálně vyvinuté hlasové a vizuální schopnosti zaručují prvotřídní interaktivní zážitek. Mini detekuje přítomnost lidí a přebírá iniciativu pozdravit je a komunikovat s nimi. S průměrem šasi kanálu 55 cm je zaručeno, že Mini bude fungovat flexibilně v malých prostorech. Když se cesty více než jednoho Mini protínají, inteligentní prioritní číslování jim umožňuje vyhnout se bez kolizí a nutnosti zásahu člověka.

Velká 14palcová HD obrazovka

Od ostatních robotů se odlišuje působivá 14palcová obrazovka Mini, která je lépe vybavena pro zobrazení více informací najednou. Rozlišení s ultra vysokým rozlišením činí obraz na obrazovce jasnějším a atraktivnějším

Kruhové pole se 6 mikrofony

Pokročilé mikrofonní pole (6MIC) se nachází ve středu hlavy a přesnost rozpoznávání řeči Mini je větší než 90 % i v hlučném prostředí 75 dB. Mini také identifikuje polohu reproduktoru a reaguje tváří v tvář díky flexibilnímu otáčení hlavy.

HD širokoúhlý duální fotoaparát

Se 48 miliony pixelů se Mini může pochlubit nejjasnější vizí v oboru. Světelný příkon převyšuje příkon běžné kamery o 400 % a její možnosti nočního vidění jsou ještě působivější.

Vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon

První robot na světě vyvinutý na platformě Qualcomm s jedním z nejvýkonnějších čipů SOC v systému Android a špičkovým výkonem.

Hi-Fi subwoofer

Vytvořené speciálně profesionálním zvukovým týmem ORION STAR, je vybaveno 30W super výkonem a 5 nezávislými zvukovými moduly. Efekt je srovnatelný s efektem domácího kina, s průhlednými výškami, hlasitými středy a silnými basy.

Adaptivní podvozek

Na základě dlouhodobého výzkumu a vývoje šasi ORION STAR a více než 30 000 případů použití jsme Mini doplnili ještě výkonnějším, exkluzivním mobilním šasi a kombinací lidaru a hloubkové kamery pro přesnou navigaci po trase a chytré možnosti sledování zblízka.

Autonomní nabíjení

Když výkon klesne pod 10 %, Mini se automaticky vrátí do nabíječky a následně zase začne plnit úkoly.

Malé tělo, flexibilní pohyb, aplikace více scénářů

Režim propagace Mini může stát a pozdravit na pevném místě nebo se pohybovat, aby přilákalo zákazníky. Zobrazuje reklamy, když se zákazníci blíží. Výkonná funkce hlasové interakce a otočné tělo Mini zajišťuje, že je schopen vést osobní rozhovory se zákazníky, což vede k lepšímu zážitku. Navádění/doprovod Mini je malé a snadno se ovládá. Průměr podvozku je 55 cm, což je ideální pro všechny druhy malých prostor. Dokáže se také flexibilně vyhýbat překážkám a je bezpečný a spolehlivý. Jeho velmi snadná navigace umožňuje navést zákazníky na cílovou pozici s hudbou na pozadí.

Další fotografie

Nezávazná poptávka

Naše reference

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client