Speciální implementace

Integrace s výtahy

Díky API (rozhraní pro programování aplikací) mohou roboti komunikovat s výtahy a samostatně se pohybovat mezi patry. Roboti nevyžadují instalaci žádného zařízení do šachty výtahu, protože komunikují pouze přes internet. Tento proces je možný díky bezdrátovému připojení a inteligentnímu řízení. Roboti jsou schopni si sami zavolat výtah a následně ním dojet na určené místo.


Dálkové ovládání

Rádi bychom vás seznámili s revoluční funkcí našich dálkových ovládacích tlačítek. Jsme jediní, kdo přináší na trh speciálně vyvinutou technologii, která umožňuje ovládat naše roboty z jakéhokoliv místa na pracovišti a posílat do jakéhokoliv cílového bodu.

Tato tlačítka přinášejí nejen pohodlí, ale i neomezené možnosti. Náš tým vyvinul a vyladil vlastní technologii dálkových ovládacích tlačítek, která je plně přizpůsobena specifickým potřebám vaší logistiky. Tato technologie zahrnuje pokročilé algoritmy a interakce s Shelly Button, což zaručuje nejen vzdálené ovládání, ale také efektivní komunikaci mezi vámi a vašimi roboty.

Sledovače stolů

Sledovače stolů (lokátory) s robotem v restauraci revolučně zefektivňují obsluhu a vylepšují zážitek z návštěvy. Zákazník obdrží lokátor s jedinečným číslem, propojeným s objednávkou, které přiřadí personál stůl.

Po usednutí zákazník položí lokátor na stůl, což spustí automatizovaný proces. Vysílač pod stolem okamžitě informuje robota o přítomnosti lokátoru. Personál jednoduše vybere číslo lokátoru na displeji, a toho následně pošle doručit objednávku.

Robot přesně naviguje k vybranému stolu podle informací z vysílače. Po doručení objednávky zákazníkovi je notifikován o příchodu robota, což umožňuje snadné převzetí jídla. Vrácením lokátoru na speciální polici na robotovi se cyklus uzavře.

Tento inovativní systém umožňuje restauraci efektivně zpracovávat objednávky a zároveň zvyšuje pohodlí pro zákazníky, kteří mohou snadno a rychle získat své jídlo nebo nápoje. Sledovače stolů s robotem spojují moderní technologii s pohostinstvím, což výrazně ovlivňuje celkový zážitek z návštěvy restaurace.

Ukázkové fotografie


Naše reference

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client