Gausium X1 Pro

service

Autonomní doručovací robot, který je navržen pro restaurace, hotely, kavárny, nemocnice či kancelářské budovy. Robot dokáže udržet až 30 kg těžký náklad a při jednom rozvozu obslouží až tři stoly. Robot je schopen dovézt jídlo, nápoje, nádobí či dokumenty a jiné vámi potřebné věci.

Robot má pokročilou schopnost lokalizace, vnímá prostředí pomocí navigační technologie Gausium a špičkového senzorového systému Robot je vybaven nezávislým odpruženým podvozkem z automobilového prostředí pro zajištění plynulosti a stability dodávky. Navigační algoritmy robota X1 PRO jsou založeny na spojení LiDAR a 3D hloubkových kamer, které poskytují vysokou úroveň vnímání prostředí a chytré vyhýbání se překážkám.

Robot nepotřebuje k pohybu žádné pomocné značky. Podnosy jsou vybaveny váhovými senzory a LED kontrolkami, které vnímají a signalizují stav naplnění. Když zákazník náklad odebere, robot automaticky odjede. Robot má baterie, které mají vyšší tepelnou stabilitu a 6x delší výdrž, než běžné ternární lithiové baterie. Robot vypočítává nejefektivnější cestu k úspoře energie. Tyto klíčové vlastnosti společně s dostupnou cenou vám slibují rychlou návratnost investic a pomohou vám v krátké době snížit provozní náklady.

Další fotografie a videa

Nezávazná poptávka

Naše reference

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client